GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 14378271
nr 1437 8271
Lockurnor
Ett par, Kina, 1900-tal. Höjd: 44cm
Kondition: NAGG
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 13 december 2021
kl 19:16:22
1.500 kr
1.800 kr
2.400 kr
2.600 kr